Видали трилер! Ярмоленко двічі реалізував пенальті, але Аль-Айн Реброва програє у фіналі. ВІДЕО

Аль-Айн Сергія Реброва видав шалений трилер у фіналі Кубка Президента ОАЕ із Аль-Шарджою.

Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі і став важливою фігурую і грі своєї команди. Саме українець в другому таймі зрівняв рахунок!

На 56-й хвилині Ярмоленко після розіграшу кутового обігрався з партнером і в дотик прострілив на дальню стійку, голкіпер суперників спробував перехопити передачу, але відбив перед собою прямо у нападника Аль-Айна Лабу, який заніс м’яч у ворота. Так рахунок став 1:1.

Більше команди в основний час не забивали і справа дійшла до серії одинадцятиметрових ударів. Команди пробили по 14 пенальті, проте, на жаль, влучнішими були гравці Аль-Шарджи 13:12.

До слова, Андрія Ярмоленко двічі пробивав пенальті в цій серії і двічі його реалізував, але цього виявилося не досить. Аль-Айн Сергія Реброва поступається у фіналі Кубка Президента ОАЕ.