Видовищна перемога! Зінченко допоміг Арсеналу розгромити Кристал Пелас. ВІДЕО

В рамках 28 туру АПЛ Арсенал приймав на Емірейтс Кристал Пелас.

Арсенал із самого початку заволодів ініціативою, підтверджуючи статус фаворита матчу. Кристал Пелас, в свою чергу, змирився з грою на контратаках. Одна з перших призвела до забігання Заа, який розхитав Вайта та пробив у ближній кут – Рамсдейлу допомогла стійка.

Попри ігрову перевагу, канонірам довго не вдавалося створити справді гострий момент. Лише на 28-й хвилині Сака, після проникаючої передачі від Вайта, прострілив в центр штрафного майданчика, м’яч дійшов до Мартінеллі, який вдало підробив під ліву та потужно пробив в дальній кут – 1:0.

Після гола підопічні Артети продовжили контролювати м’яч та створювати загрозу довкола штрафного суперників. Під завершення тайму затяжна атака канонірів призвела до другого забитого м’яча. Бен Вайт чудовою розрізною передачею вивів Саку віч-на-віч з Вітвортом, 7-й номер не схибив – 2:0. Арсенал пішов на перерву за переваги в грі та рахунку.

Другий тайм продовжився за домінуванням червоно-білих. На 55-й хвилині Зінченко передачею з центра поля на Джаку відрізав півзахист орлів, швейцарець в один дотик обігрався з Троссардом та в боротьбі з захисниками прокинув м’яча повз голкіпера – 3:0.

Після третього голу каноніри дещо розслабились та пропустили необов’язковий гол. Подачу з кутового від Олісе замкнув Шлупп – 3:1.

Пропущений м'яч не засмутив гравців Арсенала, які вже за декілька хвилин відновили перевагу в три м'ячі. Тірні, який вийшов замість Зінченка, прострілив в центр штрафного, а Сака записав на свій рахунок дубль – 4:1.

До закінчення матчу команди мали ще декілька хороших моментів, щоб відзначитись, але змінити рахунок на табло їм не вдалося.

Олександр Зінченко провів на полі 65 хвилин. Статистичний портал WhoScored оцінив гру українця в 6,8 балів.

Арсенал завдяки видовищному футболу впевнено перемагає Кристал Пелас та продовжує очолювати таблицю АПЛ.