Вихід для Де Дзербі. Шахтар може підписати нападника збірної України

Гірники можуть підсилитися українським нападником

Ігор Циганик в ефірі Циганик LIVE прокоментував інформацію про те, що Шахтар замість травмованого Лассіни Траоре, який вилетів на 7 місяців, спробує взимку підписати нападника збірної України та Дніпра-1 Артема Довбика. Журналіст пояснив усі можливості такого трансферу.

Пряма мова:

Правда, що трансфер Артема Довбика до Шахтаря можливий. Наскільки мені відомо, перед придбанням Траоре Срна уже консультувався з Йовічевичем щодо можливої пропозиції по Довбику. Але потім з’явився Траоре, тож інтерес до нападника Дніпра-1 вщух.

Зараз, можливо, цей інтерес поновиться. По-перше, Шахтарю потрібні українці (через ліміт на легіонерів), бо зараз є лише Степаненко, Матвієнко, Пятов і Марлос. Десь треба шукати українців, бо хтось має виходити на футбольне поле. Бо якщо, не дай Бог, травма Степаненка, то на поле має виходити Сікан, Корнієнко, Судаков або Мудрик. А якщо травма двох українських футболістів? Безперечно, зараз шукати нападника за кордоном, іноземця, особливо маючи Траоре, який все ж відновиться, не найкраща ідея.

Щодо суми у 15 мільйонів. Я не виключаю, що саме така ціна стоятиме для Шахтаря від Дніпра-1 за Артема Довбика. Приблизно таку ціну керівництво дніпрян хотіло за Довбика, коли ним цікавилося Динамо.

Читайте також: Ще одна вагома втрата. Збірна України залишиться без гравця основи?

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також