Вийшли на заміну і прибили Рейнджерс. Піхальонок і Волошин дарують перемогу Динамо. ВІДЕО

Рейнджерс і Динамо визначили долю путівки в плей-оф кваліфікації ЛЧ.

Перший поєдинок завершився з рахунком 1:1, тому в матчі-відповіді, який проходив у Шотландії, на Гемпден Парк, киянам потрібна була лише перемога.

З перших хвилин гравці Рейнджерс почали пресингувати Динамо на їхній половині поля і це призвело до обрізок Михавка та Бущана, проте, на щастя, господарі не зуміли забити в даних епізодах.

Ближче до середини першого тайму підопічні Олександра Шовковського зуміли відтиснути суперника від своїх воріт і навіть почали створювати моменти, але до останнього удару комбінації киян так і не доходили.

Футболісти Рейнджерс у першій половині зустрічі мали дві небезпечні нагоди. Спочатку Дессерс пробивав головою із меж штрафного майданчика – Бущан забрав м'яч до рук. А потім МакКосленд після контратаки Рейнджерс завдавав удару в дальній кут, але знову голкіпер Динамо врятував свою команду.

На старті другого тайму гравці Рейнджерс залишилися у меншості. Жефте отримав другого жовту картку за удар ліктем у голову захисника Динамо Олександра Караваєва і півзахисник шотландців покинув поле.

Після цього Караваєв змарнув СУПЕРнагоду. Захисник Динамо вийшов віч-на-віч із голкіпером, але він дуже довго підлаштовувався під удар і пробив невдало повз ворота.

Ще за декілька хвилин непогано з близької відстані стріляв Буяльський, але під його удар ліг захисник.

На 74-й хвилині Рейнджерс влаштували навалу на ворота Динамо і двічі пробивали, але в обох випадках захисники киян самовіддано стрибали під м'яч.

На 75-й хвилині Олександр Шовковський випустив на поле Олександрі Піхальонка і не прогадав. Уже через 7 хвилин після появи на полі він забив. Півзахисник отримав передачу поблизу штрафного майданчика Рейнджерс, підлаштував м'яч і пробив точно у кут воріт – 0:1.

На 84-й хвилині кияни добили свого суперника. Волошин дістав м'яч на лівому фланзі, обігрався з Шапаренком і в дотик відправив м'яч у сітку – 0:2. До слова, Волошин з'явився на полі на заміну на 68-й хвилині.

Відігратися гравці Рейнджерс уже не зуміли. Тому Динамо перемагає 2:0 і проходить до плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів. На цій стадії український клуб зіткнеться із 17-разовим чемпіоном Австрії.