Довбик вийшов і зробив результат! Жирона на останніх секундах вириває перемогу у Кубку. ВІДЕО

Відбувся матч 1/64 фіналу Кубку Іспанії.

Каталонська Жирона приїхала у гості до нижчого за рангом суперника Сан-Роке. Українець Віктор Циганков вийшов у стартовому складі команди Мічела, а от нападник Артем Довбик залишився на лаві для запасних.

Жирона зуміла повести в рахунку на початку другого тайму. Валері забив у порожні ворота після прострілу від Арнау Мартінеса. 0:1.

Та незадовго після пропущеного м'яча Сан-Роке зрівнює рахунок. Місьян опинився там, де потрібно і заштовхав м'яч у ворота з близької відстані. 1:1.

Наприкінці поєдинку з'явився на футбольному полі і форвард Артем Довбик.

За 20 секунд до кінця поєдинку Артем Довбик у центрі поля залишив м'яч для Савіньйо. Португалець забив на останній хвилині зустрічі та вивів Жирону в 1/32 фіналу Кубку Іспанії. 1:2.