Вийшов на останні хвилини і вирішив. Малиновський відзначився асистом за Аталанту. ВІДЕО

Український футболіст продемонстрував своє вміння.

Аталанта у першому турі Серії А перемогла Сампдорію з рахунком 2:0. Руслан Малиновський майже увесь поєдинок провів на лаві для запасних і лише на 84-й хвилині за рахунку 1:0 на користь бергамасків Гасперіні випустив українця. Утім, півзахиснику Аталанти вистачило часу, щоби відзначився результативною дією, яка зняла усі питання про переможця зустрічі.

Малиновський підхопив м'яч на власній половині поля, протягнув поближче до штрафного майданчика суперника, і віддав на Лукмана. Новачок Аталанти на замасі прибрав суперника і впевнено прошив голкіпера. Сталося це вже у компенсований до основного час.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ з'явилася інформація, що Ноттінгем Форест може підписати Малиновського під час цього трансферного вікна.