Вийшов на заміну і зробив гол. Яремчук розкішним асистом посприяв тріумфу Бенфіки. ВІДЕО

Яремчук допоміг Бенфіці здобути перемогу в 22-му турі чемпіонату Португалії у поєдинку з Санта-Кларою.

Цю зустріч нападник збірної України розпочинав із лави запасних. А з'явився на полі на заміну на 58-й хвилині. На момент виходу українця Бенфіка поступалася 0:1. Майже одразу після цього орли відігралися. Нуньєс реалізував пенальті.

А на 62-й хвилині Бенфіка взагалі вийшла вперед. Одну із ключових ролей в цьому зіграв Яремчук. Форвард отримав м'яч у штрафному майданчику суперника, прикрив його корпусом від захисника і віддав на дальню стійку на порожнього Нуньєса. Нападник лісабонців у дотик пробив, фактично, у порожні ворота. На лінії воріт залишався лише гравець Санта-Клари. Так рахунок став 2:1 на користь Бенфіки.

До кінця зустрічі Санта-Клара так і не змогла вирвати бодай нічию. Після цієї перемоги Бенфіка набирає 50 очок і в турнірній таблиці наближається до Спортинга, який йде другим та має 54 пункти.