Вийшов на заміну і зробив гру. Українець забив та відзначився асистом за кордоном. ВІДЕО

Український півзахисник Максим Кучерявий відзначився в іноземному чемпіонаті.

Гравець допоміг Фалкірку, за який виступає на правах оренди, перемогти у матчі Першої ліги Шотландії (третій за силою дивізіон країни) з Пітерхед. Кучерявий вийшов на заміну на другий тайм за рахунку 0:0, а вже на 59-й хвилині українець вивів свою команду вперед: футболіст замкнув подачу з флангу від партнера по команді.

А вже у наступному моменті Кучерявий записав до свого активу асист. Півзахисник із кутового навісив точно на голову партнеру по команді, який і прошив голкіпера суперників – 2:0.

У підсумку Фалкірк переміг із рахунком 5:0, забивши усі п'ять м'ячів у другому таймі.

Нагадаємо, Фалкірк орендував Кучерявого у Сент-Джонстона до кінця травня цього року.