Вийшов і втопив команду. Українець за хвилину встиг забити у власні ворота і посприяти камбеку суперника. ВІДЕО

З такими виходами на заміну місце у старті не завоюєш. Захисник Леха Василь Кравець провів не найкращий матч у чемпіонаті Польщі. Українець не потрапив до стартового складу, але з’явився на полі на 88-й хвилині за рахунку 1:0 на користь своєї команди. Однак вже за хвилину перебування на полі Кравець відзначився автоголом. Після вкидання ауту у штрафному майданчику Леха виникла метушня, і українець спробував у підкаті вибити м’яч на кутовий. Але відправив його точно у кут воріт.

А вже у компенсований час Сталь забила вдруге і знову після вкидання з-за бокової лінії. Лех поступився 1:2. Для команди Василя Кравця це вже третя поразка в останніх п’яти матчах. Після 28 турів Лех посідає 10-ту позицію.