Вийшов – виграв трофей. Ман Сіті здобуває Кубок Ліги, Зінченко – один із найкращих

Олександр Зінченко нарешті отримав шанс вийти у стартовому складі Ман Сіті. Гвардіола довірив українцю місце у складі на фінальний матч Кубка Ліги проти Астон Вілли. Останнім матчем Зінченка була гра проти Тоттенгема, де він отримав вилучення.

Хосеп Гвардіола зробив аж 8 замін у стартовому складі у порівнянні із матчем Ліги Чемпіонів проти Реала. Окрім Олександра Зінченка, до основи повернувся Серхіо Агуеро. Але перший момент створили гравці Астон Вілли. Ель-Газі виграв верховий м’яч і вдарив по воротах Браво, але м’яч лише опустився на сітку згори. Схожим епізодом відповів і Ман Сіті – теж м’яч пролетів над поперечкою.

Після доволі спокійного старту, Містяни увімкнули швидкість і одразу забили. Родрі віддав елегантне закидання на Фодена, а той головою скинув на Агуеро – 1:0. А ще за 10 хвилин забив вже сам Родрі. Іспанський опорник перестрибнув усіх і замкнув подачу із кутового.

До перерви Астон Вілла змогла відіграти один м’яч. Спочатку Стоунз не зміг ні вибити м’яч, ні перехопити передачу суперника, а просто послизнувся. Ель-Газі м’яч підхопив і виконав навіс на Саматту, якого просто випустив з-під опіки Зінченко – 1:2. Але за перший тайм українець отримав оцінку 7 на WhoScored та став одним із найкращих у складі Ман Сіті.

Ще один шанс забити після стандарту Містяни мали вже у другому таймі. Гюндоган виконав подачу зі штрафного, захисники Вілли вибили м’яч просто на ногу Фодена. Півзахисник в дотик пробив із відскоком від газону, м’яч опускався у дальній кут, але все ж пролетів повз ворота.

В середині тайму на поле вийшов Кевін Де Брюйне і контроль гри у Ман Сіті став тотальним. Гравці Астон Вілли почали нервувати і дуже багато фолити проти суперників. Особливо варто виокремити вкрай жорсткий підкат Саматти проти Агуеро. Від вилучення гравця Вілли врятувало те, що під час підкату його нога йшла по газону.

Забити третій і заспокоїти гру міг Родрі, і знову після стандарту. Але цього разу Ньюланд врятував свою команду. Не врятував команду голкіпер Вілланів після блискавичного вривання у штрафний майданчик Бернарду Сілви і удару злету від Агуеро, але м’яч пролетів повз ворота. Наприкінці матчу Астон Вілла з останніх сил намагалась влаштувати штурм команді Зінченка. Клаудіо Браво дивовижним чином врятував Сіті після подачі з кутового і удару Енгелса та перевів м’яч у стійку. Сейвом на сейв відповіли голкіпери. Ньюланд зумів зреагувати на потужний удар Бернарду.

Манчестер Сіті Олександра Зінченка витримав навалу Астон Вілли і переміг 2:1 у фіналі Кубка Ліги та втретє поспіль здобув цей трофей.