Вихід Миколенка змінив ситуацію. Українець допоміг Евертону вирвати нічию у Челсі! ВІДЕО

У 28-му турі АПЛ Евертон сенсаційно на виїзді зіграв унічию з Челсі (2:2). І свою роль у цьому зіграв Віталій Миколенко.

Український захисник з'явився на полі на 84-й хвилині, коли його команда поступалася 1:2. Проте вже за 5 хвилині лівий оборонець ірисок відзначився передасистом! Саме Миколенко розігнав гольову передачу Евертона, віддавши дальню передачу на Дукуре, який в дотик скинув на Сіммса: нападник протиснув Кулібалі і прошив Кепу – 2:2.

Наставник Челсі Грем Поттер вирішив не випускати у цій зустрічі Михайла Мудрика. Після цього матчу Евертон має 26 очок і перебуває на 15-й сходинці. Челсі – 10-й з 38-ми пунктами.