Виліт, за який не соромно. Еспаньйол на досвіді проходить Зорю

Після 1:3 в Іспанії перед Зорею стояло вкрай непросте завдання. Для того, аби вийти до групового етапу Ліги Європи команді Віктора Скрипника необхідно було забивати двічі і бажано не пропустити.

Зоря почала дуже активно почала цей матч, почала із мрією про перемогу. Ледь не зганьбив 37-річного голкіпера Еспаньйола Кочергін, коли пробив майже із лінії штрафного майданчика, а м’яч проскочив Дієго Лопесу поміж ніг, але той вчасно зорієнтувався і не допустив гола. Наступний момент знову відбувся за участі Лопеса.

Гравці Зорі дуже високо накривали суперників на старті і під цей пресинг потрапив Дієго Лопес. Він вибив м’яч не просто невдало, а ще й на суперника. Однак гравцям Зорі цим скористатись не вдалось. Свою ж помилку виправив голкіпер. Парад нереалізованих моментів продовжив Артем Громов. Михайличенко на фланзі розібрався з капітаном Еспаньйола і віддав на Хомченовського, а той виконав практично ідеальний простріл, однак Громов вдало дотягнутись і пробити не зміг. А за декілька хвилин до цього була передача із правого флангу, яку той же Громов не замкнув.

Еспаньйол дуже нервував через таку високу агресію Зорі. Іспанці часто порушували правила, особливо грубо грав Факундо Феррейра. Але арбітр часто пробачав фоли наших опонентів. Перший свій момент в матчі Еспаньйол використав. Після подачі із кутового Феррейра переграв Громова і відкрив рахунок. Нападник під час святкування пригадав своє шахтарське коріння і показав трибунам молотки, але вже в наступній ігровій ситуації страждав від болю після зіткнення із Абу Ханною.

Cвоє шахтарське коріння вже у вигляді грубої і підступної гри Феррейра пригадав і у другому таймі матчу. Факундо відмахнувся від Лєднєва, але арбітр ніби не помічав цього. Зоря знову спробувала захопити ініціативу. Високий пресинг луганців дав результат. Знову футболісти Скрипника перехопили перший м’яч, Лєднєв обстукався із головою суперника і пробив у ближній кут, Дієго Лопес не врятував – 1:1.

Але не довго Зоря раділа. Дуже легко Еспаньйол забив свій другий м’яч у цій грі. Рока дуже довго тягнув м’яч без супротиву. На суперника вже перед штрафним майданчиком викинувся Чеберко, але на м’яч не встиг, адже той вже був у ногах Варгаса + вільний простір попереду. Шевченко тут практично не мав жодних шансів – 1:2.

Ближче до середини тайму відчувалась втома футболістів Зорі, але команда за неймовірної підтримки трибун продовжувала йти вперед. Як і в першому таймі, Михайличенко та Тимчик на двох придумали гольовий момент партнеру. Цього разу пішла передача на одинадцять метрів, а пробивав Русин, однак знову безрезультативно. Цей момент можна розцінвати як пристрілку, адже в наступному моменті за участі Русина трибуни підірвались на ноги. Назарій розібрався на віражі із одним Лопесом та пробив повз іншого – 2:2.

За рівного рахунку головний тренер Еспаньйол Давид Гальєго показував своїм футболістам, аби ті заспокоїлись. Але Зоря була налаштована виграти цей матч, можливо, навіть не пройти далі, а просто виграти. Але забити втретє не вдалось. В заключні хвилини основного часу Еспаньйол м’яч перехопив і просто вимотував фізично футболістів Зорі. За додані арбітром три хвилини рахунок теж залишився незмінним: 2:2 і Еспаньйол гратиме в групі Ліги Європи.