Вирвали нічию! Дніпро-1 у дев'ятьох вистояв у матчі зі Спартаком із Трнави. ВІДЕО

Дніпро-1 вже без Олександра Кучера в першому матчі плей-оф раунду кваліфікації Ліги конференцій завітав у гості до Спартака з Трнави.

Українці, як і в попередніх гостьових матчах єврокубків з Панатінаїкосом та  Славією, вже на старті зустрічі отримали велику проблему. Едуард Сарапій порушив правила проти Джуричина, який втікав віч-на-віч із Кінарейкіним – заслужене вилучення!

У меншості гості сіли в оборону і до певного моменту нічого не дозволяли створювати словацькому колективу.

Перший по-справжньому небезпечний момент створили саме дніпряни. Гуцуляк після передачі від Піхальонка і скидки від Рубчинського головою пробивав по воротах господарів – м'яч пройшов над поперечиною.

Спартак відповів супершансом Прохазки, який з-під Горбунова небезпечно пробивав по воротах Кінарейкіна – українець свою команду врятував!

Ще раз молодому голкіперу довелося ставати героєм для своєї команди у компенсований до першого тайму час. Джуричин з декількох метрів двічі пробивав по воротах Кінарейкіна – суперсейв воротаря дніпрян!

Не витримав, на жаль, захист команди Городова (в.о. головного тренера Дніпра-1) на 56 хвилині. Офорі отримав м'яч на фланзі, увійшов у штрафний майданчик і пробив – м'яч після рикошету від Горбунова влетів у сітку воріт Кінарейкіна – 1:0.

Гравці клубу з Трнави  надихнулися і здавалося, що атаки словаків не дадуть гостям і хвилини на подих. Проте українці знайшли в собі сили відповісти результативно! На 65 хвилині захисник господарів Коша програв боротьбу у власному штрафному майданчику Гуцуляку, а потім вирішив зачепити ногу українця – пенальті! Одинадцятиметровий впевнено реалізував Піхальонок – 1:1!

Міг повернути перевагу в рахунку Спартаку Даніел. Легіонер господарів ударом з-за меж штрафного майданчика перевірив на міцність каркас воріт Дніпра-1 – поперечина!

На останніх хвилинах українська команда залишилася в дев'ятьох. Когут стрибнув у підкат, за який арбітр показав півзахиснику другу жовту картку – вилучення.

На останній хвилині компенсованого до другого тайму часу Даніел пробачив Дніпро-1. Після подачі з флангу вінгер Спартака з меж штрафного майданчика пробив вище воріт.

Дніпро-1 втримав нічию. Доля путівки в євроосінь визначиться 31 серпня.