Вирвали перемогу наприкінці матчу! Нідерланди долають Польщу у шаленому матчі. ВІДЕО

В рамках 1-го туру Євро-2024 у групі D Польща зіграла з Нідерландами.

Дуже потужний перший тайм видали команди. З початку поєдинку стало очевидно, що ніхто не має наміру віддавати ініціативу в руки суперника.

На 16-й хвилині поляки вийшли вперед. Скориставшись навісом з кутового, Букса переправив м’яч у дальній кут – 1:0!

Такий хід подій не влаштував Нідерланди. Спочатку Щенсни врятував свою команду після удару Ван Дейка, потім Депаю не вистачило точності. Але Гакпо таки вдалося зрівняти рахунок. Отримавши передачу від Аке, гравець Ліверпуля наважився пробити, через рикошет захисника голкіпер Польщі не зміг зорієнтуватися і м’яч опинився у сітці воріт – 1:1!

Кінець першої половини гри ознаменувався домінуванням голландців, полякам довелось більше оборонятися і цифри на табло до перерви залишилися незмінними – 1:1.

Друга половина зустрічі була також яскравою на моменти. Голландці одразу ж перехопили ініціативу – Дюмфріс наніс удар і, на щастя поляків, Щенсни опинився на місці. На що підопічні Пробежа відповіли своїм моментом. Зелінськи завершував атаку своєю команди і на цей раз Вербрюгген зробив ефектний сейв.

Куман наприкінці матчу зробили заміни, які спрацювали і принесли команді результат. Веггорст, який вийшов на поле на 81-й хвилині, довів рахунок до переможного. Аке відпасував нападника, а той розстріляв володіння Щенсни – 1:2!

Поляки дуже хотіли відігратися, чинивши великий тиск на оборону суперника, але голландці грамотно діяли у захисті.

Таким чином, з мінімальним рахунком 2:1 Нідерланди долають Польщу.