Вирвав перемогу в овертаймі! Українець відзначився голом і асистом за кордоном. ВІДЕО

Український гравець приніс перемогу своїй команді.

Владислав Кочергін допоміг Ракуву пробитися до 1/8 фіналу Кубку Польщі, перегравши ЛКС Лодзь з рахунком 2:0. При цьому ексфутболіст Зорі долучився до обох м'ячів своєї команди, які були забиті в другому овертаймі.

Спочатку, на 109-й хвилині, Кочергін відзначився голом. Він вдало зіграв на добиванні і спокійно у дотик завдав удару в порожній кут воріт.

А вже на 120-й хвилині українець записав до свого активу ще й результативну передачу. Щоправда, асист від нього вийшов більше статистичний, ніж практичний. Кочергін віддав пас поблизу центра поля на Ледермана, який наблизився до штрафного майданчика суперників і з дальньої відстані вколотив м'яч під стійку!

Тож, Ракув перемагає ЛКС Лодзь в 1/16 фіналу Кубку Польщі проходить до наступної стадії.