Витягнули матч з 0:2. Динамо на характері та майстерності вириває перемогу в сербів. ВІДЕО

Такий різний футбол від киян.

Динамо впевнено розпочало другий навчально-тренувальний збір перемогою над Лудогорцем. У другому поєдинку в Туреччині українському гранду протистояла третя команда чемпіонату Сербії – Чукарички. Мірча Луческу зі старту випустив цікавий підбір гравців:

Кияни розпочали гру з непоганого моменту. Антюх наважився на дальній удар – голкіпер сербів Петрович відбив на Тимчика, добивання якого заблокували захисники.

Чукарички відповіли набагато гостріше. Упродовж двох хвилин номінальні гості організували два голи! На 16 хвилині Савич подав із флангу на Раконьяца. Той виграв позицію в Сироти і головою переправив м'яч у дальній кут воріт Бойка – 0:1.

Не встигли гравці сербського клубу натішитися своєму щастю, як тут же отримали ще один подарунок від гостинних гравців Динамо. Гармаш обрізався в центрі поля, чим скористався той же Раконьяц. Форвард протягнув м'яч до штрафного майданчика і віддав під удар Коловіцу – 0:2.

Після перерви на полі атакувальної міці в Динамо побільшало. З'явилося багато основних гравців: Буяльський, Шапаренко, Забарний, Сидорчук, Циганков, Вітіньйо.

Підопічні Луческу пішли відіграватися і ледь не пропустили третій м'яч. Все той же Раконьяц вийшов віч-на-віч із Бущаном і пробив повз українського голкіпера – м'яч влучив у стійку.

Ситуація потребувала втручання лідера і він себе проявив. Циганков заробив пенальті та вилучення. Друга жовта гравцю Чукаричків перетворилася на дострокове завершення гри для нього, але не на  ігрову більшість (за домовленістю сторін). Одинадцятиметровий взявся виконувати Микола Шапаренко і з труднощами йому вдалося забити. М'яч після удару півзахисника голкіпер сербів відбив, а з добиванням Петрович все ж не впорався – 1:2 на 69 хвилині.

Минуло дві хвилини і рахунок став рівним. Віталій Буяльський після передачі Вітіньйо ударом з лівої злету поцілив у дев'ятку воріт гостей – 2:2!

Окрилені успіхом динамівці не відпустили Чукарчки навіть із нічиєю. На 83 хвилині активний Вітіньйо обвідним ударом у дальній кут воріт сербів зробив рахунок 3:2!

Варто відзначити ще одну позитивну подію цього матчу – повернення Артема Бєсєдіна. Форвард, який отримав страшну травму під час Євро-2020, після тривалого відновлення провів на полі сім ігрових хвилин!