Вивів команду в півфінал Кубка! Українець забив на останніх хвилинах. ВІДЕО

Ексгравець Динамо та Дніпра Роман Безус забив вирішальний м'яч, який дозволив його Омонії пройти до півфіналу Кубка Кіпру.

Команда українця зуміла здолати АПОЕЛ. У першому чвертьфінальному поєдинку Омонія поступилася 1:2, але зуміла усе перевернути в другому матчі. Гості зуміли забити швидкий м'яч на 12-й хвилині, а ось вирішальний гол, який вивів їх до 1/2 фіналу стався уже у компенсований час.

На останніх хвилинах зустрічі у ворота АПОЕЛа призначили пенальті, який взявся виконувати Роман Безус. Українець дуже впевнено реалізував одинадцятиметровий удар. Так рахунок у зустрічі став 2:0 на користь Омонії і 3:2 за сумою двох матчі.

Також у цій зустрічі взяв участь Артем Бєсєдін, який орендований у Динамо. Нападник відіграв 79 хвилин.