Я Шахтар панічно ненавиджу!© Президент Інгульця стверджує, що гірники вчинили підлість з його клубом

Деталі гучного скандалу

Президент Інгульця в інтерв’ю YouTube-каналу Пряма червона розповів про скандальний епізод, який трапився минулого сезону, коли Інгулець отримав технічну поразку за непідготовку поля в Кропивницькому на матч із Шахтарем:

Я завжди вболівав за Шахтар, усе життя. Тому що мені постійно не подобалися тренери київського Динамо. Але після того, як Шахтар так вчинив з нами, для мене табу. Шахтар я просто панічно ненавиджу. Я все зроблю, щоб забрати у них очки, коли вони до нас приїдуть.

Шахтар почав нас звинувачувати в тому, що ми не включили підігрів поля. Хоча мій директор розмовляв з їхніми представниками, і вони навпаки просили, щоб підігрів не включали, щоб там не було каші, щоби ноги не поламати. Ми накрили, зробили все, що вони просили. А потім вони приїхали і вже заздалегідь знали, що матчу не буде.

Я подзвонив Палкіну і сказав, що давайте завтра зіграємо на Олімпійському, я оплачу будь-який стадіон. Де хочете, куди скажете – ми приїдемо. Він сказав: Ні, у нас вже бразильці взяли квитки. Технічна поразка, і все. Ну, добре

Читайте також: Один із найкращих форвардів світу опиниться в Ман Сіті? Агент гравця підтвердив таку можливість

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також