Як Нива передумала зніматися з чемпіонату?

Футбол у Тернополі буде! Нива передумала зніматися з чемпіонату Другої ліги. Команда продовжить сезон.

Таке рішення прийняли після зустрічі директора Ниви Дмитра Андрієшина з президентом ПФЛ Сергієм Макаровим та головою Комітету арбітрів Лучано Лучі.

"Нива" продовжить виступи у чемпіонатіСьогодні, одразу по завершенні Ради ліг ПФЛ у Будинку футболу стало відомо, що…

Опубліковано ФК "Нива" Тернопіль 15 травня 2018 р.

Про що говорили на тій зустрічі?

Ніхто не був зацікавлений у тому, щоб ми припиняли нашу участь у чемпіонаті, – каже FootballHub прес-аташе Ниви Андрій Тихий. – На зустрічі з Макаровим і Лучі ми донесли свою позицію. Вони нам озвучили свою позицію. У клубі порадились і вирішили продовжити участь у чемпіонаті. Вже у цю суботу ми граємо перший матч після воскресіння.

Нам ніхто нічого не обіцяв. Одна з ключових речей – зараз більше звертатимуть увагу на Другу лігу і на рівень суддівства. ПФЛ у цьому також зацікавлена, щоб не виникало більше таких ситуацій.

Ми не вимагали, щоб у ворота наших суперників ставили пенальті. Ми хочемо чесного та об’єктивного суддівства. І не тільки до нашої команди, але й взагалі у лізі.

Чи будемо ми ще зніматися з чемпіонату? Я не можу такого пообіцяти. Ніхто не знає, що буде завтра. Зараз ми продовжуємо грати у Другій лізі.

Всі перебували в режимі очікування. Вболівальники приходили до керівництва в клубний офіс і дуже просили не зніматися з чемпіонату. Всі розуміли, що якщо ми підемо на цей крок, то футболу в Тернополі ще довго може не бути. Ми дуже важко поверталися на професійний рівень. Зробити це ще раз було б неймовірно складно.

Команда вже була роз’їхалася по домах. Але всіх повідомили і сьогодні провели перше тренування. Готуємося до суботнього матчу.

Завдання на цей сезон у нас було поборотися за першу лігу. Але в перших турах весняної частини у нас були негативні результати. Ми розуміли, що у нас немає шансів поборотися за перші два місця. Зараз у нас вже відрив від 3-го місця 9 очок.

У нас залишилося ще три матчі. Хочемо в цих іграх здобути максимальний результат. Хочемо завершити сезон на мажорній ноті. Завдання на новий сезон нам ще не озвучували. Керівництво прийме рішення після завершення цього футбольного року. Зараз головне завершити чемпіонат і зробити з нього висновки, – сказав Андрій Тихий. 

Про зняття з чемпіонату Нива оголосила після програного поєдинку з Агробізнесом (1:2). Тернополяни були незадоволені суддівством.

Не пропускай цікаві новини із світу українського та світового футболу! Стеж за допомогою нашого Telegram-каналу!

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також