Яремчук перевернув гру! Збірна України за 3 хвилини вириває перемогу в боснійців. ВІДЕО

Збірна України у матчі плей-оф відбору на Євро-2024 на виїзді грала з Боснією і Герцеговиною.

Обидва колективи розуміли всю важливість даного протистояння тому діяли дуже обережно і від захисту. Тож не дивно, що протягом першого тайму команди мали обмаль моментів і жодного удару в площину воріт.

Найгострішу нагоду в складі синьо-жовтих на стартових хвилинах мав Судаков, коли намагався закрутити м'яч у дальній кут, але пробив вище. Натомість боснійці наприкінці першої половини зустрічі мали дві небезпечні нагоди.

Спочатку після подачі з кутового Ахмедходжич скидав головою на ближню стійку на Хаджикадунича, який готовий вже був замикати цю передачу, але Конопля виніс м'яч головою. А потім, на 38-й хвилині, Джеко отримав передачу в штрафному майданчику збірної України і пробивав з близької відстані – удар лідеру Боснії і Герцеговини не вдався і м'яч пролетів повз ворота.

По перерві підопічні Сергія Реброва активізували свої спроби забити, непоганий момент мав Конопля, коли Зубков віддав розрізну передачу до штрафного майданчика на захисника Шахтаря і той в дотик пробивав по воротах, однак влучив у захисника.

Та на 56-й хвилині гравці Боснії і Герцеговини забили... Дедич виконував простріл на лінію воротарської зони, Хаджикадунич підставив ногу, м'яч влучив у Матвієнка і від нього полетів точно під стійку – 1:0. Автогол від захисника збірної України.

На 76-й хвилині Сергій Ребров вдався до замін. Замість Зубкова і Зінченка вийшли Гуцуляк та Малиновський. Згодом керманич збірної України прибрав Бражка і випустив Яремчука.

На 82-й хвилині боснійці були близькі, щоби забити ще раз. П'янич хитро розіграв штрафний і Демірович пробивав із близької відстані – сейв Луніна.

Однак на 85-й хвилині заміни Сергія Реброва дали результат. Мудрик виконав переведення на правий фланг на Коноплю, правий захисник прострілив до штрафної зони і Яремчук у дотик прошив голкіпера – 1:1.

А вже на 88-й хвилині українці вирвали перемогу. Яремчук прорвався по лівому флангу і навісив до воротарського майданчика, Довбик перестрибнув захисників і головою пробив точно у кут – 1:2.

На останніх секундах міг забивати ще й Мудрик під час контратаки, але його удар заблокував захисник.

Тож збірна України вириває перемогу в Боснії і Герцеговини та проходить до фіналу плей-оф відбору до Євро-2024, де зіграє з Ісландією, яка перемогла Ізраїль з рахунком 4:1.Цей поєдинок відбудеться 26-го березня в Польщі (номінально домашній матч для збірної України).