Яремчук: перший виклик в збірну – травма

Роман Яремчук отримав травму напередодні товариських матчів національної збірної України. Українець достроково залишив поле у грі проти Генка. Вже на 24-й хвилині Яремчук був замінений. В підсумку вже без Романа його Гент переміг команду ще одного українця – Малиновського із рахунком 2:1 і зміцнив своє положення в турнірній таблиці. В активі команди Яремчука 50 очок і комфортна 4-та позиція.

Щодо травми Романа, то про точні терміни його відновлення стане відомо лише після детального обстеження. За попередніми прогнозами бельгійських ЗМІ в українця потенційний надрив підколінного сухожилка. Якщо діагноз отримає підтвердження, то процес відновлення може зайняти близько 6 тижнів. Сам Яремчук ситуацію із своєю травмою прокоментував так:

Роман Яремчук. Подробиці травми

Як же прикро! Тільки викликали в збірну – отримав травму…😥Здоров'я Roman Yaremchuk!Стежимо за ситуацією – на FootballHub

Опубліковано FootballHub 12 березень 2018 р.

На двадцятій хвилині хотів зробити ривок і відчув, що задню смикнув. Легкий хлопок в задній поверхні. Завтра буду МРТ проходити і подивимось. Зараз не можу нічого сказати, але відчуваю, що не дуже добре. Різкий біль, не знаю як сказати, в мене вперше таке. Це футбол, що тут поробиш.

Згодом, як стало відомо FootballHub, обстеження виявило у Романа надрив задньої поверхні стегна. На відновлення і повернення на поле Яремчуку знадобиться три тижні. Таким чином участь нападника в товариських матчах збірної України проти Саудівської Аравії та Японії стає неможливою.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також