Яремчук провів не найкращий матч, але забив дуже хороший гол

Гент Ігоря Пластуна і Романа Яремчука стартував у чемпіонаті Бельгії з поразки від Стандарда Валерія Лучкевича – 2:3.

Бельгія стартувала🔥3:2 – Стандард Лучкевича вдома долає Гент Яремчука і Пластуна.Гол Романа дивись на нашому сайті👇

Опубліковано FootballHub Субота, 28 липня 2018 р.

Журналіст Nieuwsblad Міхаель ван Дамм на власні очі бачив гру українців. Принаймні, двох. Бо Лучкевич не потрапив навіть до заявки своєї команди. Пластун провів увесь поєдинок. А Яремчука замінили на 80 хвилині.

Перший тайм для Гента вийшов не дуже вдалим, – розповідає бельгієць FootballHub. – Команді не вистачало пристрасті і різкості. Пластун добре показав себе у захисті, але у грі з м’ячем він почувається ще не так комфортно.

Яремчук провів не найкращий матч, але він забив дуже хороший м’яч. Він вдало обрав позицію і замкнув простріл партнера з флангу. Це був дуже важливий гол. Він дав команді впевненість після провального першого тайму.

FT: 3-2 We verdienden meer vandaag maar het zit de laatste tijd duidelijk niet mee tegen Standard… 🙄 #understatement #StaGnt

A post shared by KAA Gent (@kaagent) on Jul 27, 2018 at 1:31pm PDT

Втім, цього Генту для перемоги, чи хоча б нічиї не вистачило. Next time?

Не думаю, що у цьому сезоні команда побореться за чемпіонство, – каже ван Дамм. – Фаворити на титул – Андерлехт, Брюгге і Стандард. Гент, очевидно, фінішує четвертим. Такий варіант дуже навіть реальний.

Сподіваємось, що бельгійський колега помиляється та українці допоможуть Генту завоювати медалі.