Яремчук розриває. Форвард збірної України зробив хет-трик у матчі за Гент. ВІДЕО

Знищив суперника

У 26-му турі Ліги Жупіле Гент вдома розніс Мускрон з рахунком 4:0. Головним героєм цього поєдинку став нападник збірної України Роман Яремчук, який відзначився хет-триком та асистом. У середині першого тайму форвард отримав передачу з правого флангу, прийняв м’яч у штрафному майданчику гостей і другим дотиком пробив по воротах –1:0.

По перерві господарі зробили рахунок 2:0 на свою користь. Тут вже Яремчук виступив у ролі асистента. Українець отримав чудову розрізну передачу з центра поля, прийняв м’яч у штрафному майданчику Мускрона і викотив під удар Тіссаудалі, який із декількох метрів не схибив.

На 85-й хвилині Яремчук зробив дубль. Гравці Гента організували швидку контратаку: Оджиджа-Офое прорвався по лівому флангу і віддав передачу на лінію воротарської зони на українського нападника, який в дотик переправив м’яч повз голкіпера – 3:0.

Вже у компенсований час форвард збірної України зробив хет-трик. Після подачі з кутового Яремчук, який відірвався від захисника, сильно і класно пробив головою у ближню дев’ятку – 4:0.

Після цієї перемоги Гент набирає 36 пунктів і посідає 12-те місце в чемпіонаті. Для Яремчука це вже другий хет-трик поточного сезону за Гент. В 11-му турі він тричі забивав Васланд-Беверену. Загалом, у цьому розіграші українець вже забив 16 м’ячів і віддав 5 гольових передач за бельгійський клуб в усіх турнірах.

Читайте також: Коронавірус б’є по Брюгге. Суперник Динамо може недорахуватися зірки у Києві та Офіційне підвищення. Кривдник Шахтаря у ЛЧ очолить німецького гранда