Яремчук виходить у старті, Безус роздає гольові, але Гент втрачає очки через ВАР. ВІДЕО

Роман Яремчук та Роман Безус вийшли у стартовому складі свого Гента на домашній матч 24 туру Ліги Жупіле з Ейпеном. Нападник з’явився в основі команди вперше з 27 січня через конфлікт з керівництвом. Ігор Пластун до заявки на гру не потрапив.

Судді наВАРили раз

Господарі опинилися у скрутному становищі вже на сьомій хвилині. Нападник Ейпена боснієць Смаїл Превляк, з яким точно доведеться зустрітися українцям у рамках відбору на ЧС-2022 цієї осені, на дальній стійці замкнув у торкання подачу зі штрафного. Арбітри VAR дві хвилини вдивлялися в епізод, де, схоже, автор гола перебував в офсайді, але зрештою вирішили не втручатися – 0:1.

Та Генту досить швидко вдалося повернути контроль над грою завдяки дублю Таріка Тіссудалі. А посприяв цьому успіху Роман Безус. На 27-ій хвилині хавбек відволік на себе оборонця під час закидання від Кумса і нападник без перешкод вирвався сам на сам та обіграв голкіпера – 1:1.

А на 30-тій вже сам Безус асистував безпосередньо партнеру. Паралельно праворуч відкривався Яремчук, та Безус вирішив скрутити захисникам хребці і віддав ліворуч.

Шкода, але втримати перевагу Гент не зміг. На 65-тій хвилині той же Превляк чітко реалізував пенальті, призначений за порушення на Амарі Бабі.

Судді наВАРили два

Безус з Яремчуком організували і третій гол для Тіссудалі, але знову втрутився ВАР. У момент отримання м’яча Роман Безус забіг в офсайд, над яким арбітри теж дуже довго сушили голову і у підсумку присудили вільний удар… Нічия 2:2 підняла Гент на 12-ту сходинку, посунувши звідти Кортрейк Євгена Макаренка.