Є суттєві ушкодження. База Дніпра-1 зазнала руйнувань після обстрілу. ФОТО

Пошкоджена інфраструктура Дніпра-1.

Дніпряни на своєму офіційному сайті повідомили, що внаслідок нічної повітряної атаки росіян руйнувань зазнала тренувальна база клубу. Вказується, що суттєво ушкоджено критий манеж, майданчики зі штучним покриттям, офісні та технічні приміщення.

База Дніпра-1 зазнала руйнувань після обстрілуФото: СК Дніпро-1

База Дніпра-1 зазнала руйнувань після обстрілуФото: СК Дніпро-1База Дніпра-1 зазнала руйнувань після обстрілуФото: СК Дніпро-1База Дніпра-1 зазнала руйнувань після обстрілуФото: СК Дніпро-1База Дніпра-1 зазнала руйнувань після обстрілуФото: СК Дніпро-1Комерційний директор Дніпра-1 В'ячеслав Фрідман для Tribuna прокоментував цю ситуацію:

Є руйнування. Масштаби поки не знаю. Ми її орендуємо, тому як і що там відновлювати ще теж не знаємо. Це не дуже добре. Все матиме вплив на діяльність клубу. Тому що люди ж лякаються. Як будуть реагувати юнаки, діти, батьки… Є речі, на які не можемо вплинути. Як от минулого разу бразильці злякалися та поїхали, молоді хлопці. Багато ж хто ночує на базі, а це не одноразові випадки. Там займалися дитячі групи, тож проблеми для клубу будуть. Це без оцінки фінансової сторони. Я ще не був на базі, бачив фотографії – манеж потрібно робити, іншу будівлю, де кімнати тренерів, персоналу. Вона не зруйнована, але певні проблеми є. Але це другорядне. Найгірше те, як це відображається на моральній складовій, на дітях. Ось це все. Втрачати дитячий та юнацький футбол… Це найголовніша складова. У нашому регіоні стає все гірше. Останній місяць-півтора – це дійсно неприємна історія. Постійні тривоги, два матчі домашніх грали по 4,5 години. Переїжджати і грати в іншому місті – це ні до чого, от в Полтаві грали матч довго, так що… Найбільше питання – як далі функціонувати, коли люди будуть боятися там перебувати

Читайте також: Заслужив поїхати на Євро-2024? Збірна України може отримати нового дебютанта

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також