Як отримати лящів. Лайфхак від Євгена Хачеріді

В ексклюзивному інтерв’ю Footballhub Євген Хачеріді  розповів про легіонерів у Динамо, конфлікти в команді та розумові здібності одноклубників. 

Андре приїхав із Бразилії. Там він був кращим легіонером, а в Україні не вжився. Не заграв. Я застав ще Рінкона, Ващука.

У нас в Динамо Артем Кравець був розумним: все, що спитаєш, знав. Олександр Шовковський ще розумний. Олег Гусєв постійно читав, любив це діло.

Я на моду не звертаю уваги. Дивлюся зараз по фото, там Тамаш Кадар по моді.

Найшвидший – Ленс. Браун теж дуже швидкий нападник.

Вони всі приїжджають з Африки. Потім якщо одну гру не поставили їх – образився. А якщо образився, то вже не піде на гру. Мовляв, щось болить. Насправді нічого там у нього не болить. Мбокані – нападник дуже сильний. Але до нього треба підхід: йому треба довіряти, тоді й він буде віддаватися на полі. А так багато легіонерів були простими, як і ми. Але були й проблемні.

З Олександром Шовковським був конфлікт. Він зайшов після матчу з Маккабі, коли мене вилучили, можна сказати лящів дав мені. Я вважаю, це ненормально! Підходити бити людину – це ненормально.

Шовковський потім в збірній на мене наїхав. Я ж нічого не забуваю. Я просто не хочу відповідати. Я б міг відповісти в інтерв’ю Хацкевичу, Шовковському. Але я не хочу. Я буду розумнішим.

Найбільший гуморист в команді – кум (Денис Гармаш). Він постійно смішить. Англійську добре знає, попроси, хай скаже тобі декілька слів англійською. Він проста людина, нормальна, весела. Рибала (Сергій Рибалка) теж веселий.

Хто б міг стати політиком? Та ніхто! Хіба що дядя Саша Шовковський. Гусь  (Олег Гусєв) – розумна людина. Завжди стежить за новинами. Все, що не спитаєш, знає. Чув, пішов у тренери. Я побажав йому удачі. Дай Боже, щоб у нього все вийшло. У людини шалений досвід!

Мені завжди всі підказували, допомагали, особливо старші, коли тільки прийшов в Динамо. Наприклад, той таки Шовковський і Шацьких говорили, як треба, а як ні.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також