Євген Шахов вперше за майже 7 місяців в основі. Але Ювентус все одно громить Лечче. ВІДЕО

28 тур Серії А розпочали в Турині. Ювентус приймав Лечче Євгена Шахова

Хавбек збірної України вийшов на матч із лідерами італійського чемпіонату у стартовому складі. Востаннє Євгенові Шахову надавали шанс зіграти з перших хвилин понад пів року тому – 14 грудня 2019.

Гості лише перші пів години гри з Юве втрималися у повному складі

На 32-гій хвилині Родріго Бентанкур скористався дитячою помилкою на прийомі центрального оборонця Лечче Фабіо Лучоні. Уругваєць зміг на швидкості вибити м’яч собі на хід, але захисник поставив підніжку і отримав заслужену червону картку за фол останньої надії. Утім, до перерви скористатися чисельною перевагою підопічні Мауріціо Саррі не зуміли – з 9-ти ударів у бік воріт лише один влучив у площину! І ледь не половину цих спроб створив Кріштіану Роналду.

Зате по перерві чекати на взяття воріт довелося недовго

Причому посприяв цьому саме українець. Шахов, потрапивши під пресинг, легковажно, не дивлячись, віддав пас у центр на лінію свого штрафного майданчика. Вийшло просто в ноги Роналду. Той без роздумів продовжив на Дібалу, а аргентинцеві влучити лівою у дев’ятку труднощів не склало. Красивий гол Ювентуса, шкода, що створив його для туринців саме Шахов… 1:0 на 53-тій хвилині.

Не минуло й 10-ти хвилин, як чергова помилка, тепер у власному штрафному, коштувала Лечче ще одного пропущеного м’яча. Роналду реалізував пенальті, пробивши просто по центру воріт – 2:0. У Серії А португалець успішніший, ніж у Кубку Італії.

Лечче спробував був перейти в наступ під завісу гри, але буквально за пару хвилин чинний чемпіон Італїі просто розірвав оборону гостей. 83-тя хвилина – шедевральний пас п’ятою від Роналду результативним ударом по центру під поперечку завершив Гонсало Ігуаїн, що вийшов на заміну. А довершив розгром Маттейс Де Лігт. Нідерландець забив свій третій м’яч у сезоні.

4:0 – Лечче у сумі пропускає вже 19 голів за останні чотири поєдинки і продовжує боротьбу за виживання у Серії А.