Євро-2023. Україна перемагає Хорватію у стартовому матчі. ВІДЕО

Молодіжна збірна України в дебютному матчі на Чемпіонаті Європи зустрілася із Хорватією.

Підопічні Ротаня захопили ініціативу зі стартових хвилин і на 19 хвилині відкрили рахунок. Кащук після передачі від Бондаренка втік від чотирьох гравців команди суперника і пробив точно у кут воріт Домініка Котарські – 1:0!

Хорватів гол української команди розбудив. Номінальні гості почали тиснути на захист України, що і призвело до серії небезпечних штрафних. Один із таких стандартів завершився ефектним сейвом Трубіна після удару Булата.

Другий тайм розпочався із ще одного атакувального успіху молодіжної збірної України.

На 48 хвилині Кащук увійшов у штрафний майданчик гостей і виконав навіс на Сіка – форвард виграв боротьбу у захисника хорватів у головою без шансів для Котарські – 2:0!

Проблеми укоманди Ротаня теж наявні. На похибки у захисті команда Хорватії вказала не один раз. Українців, на щастя, гості неодноразово пробачали. Чого лише вартує промах Стойковича, який з близької відстані пробив повз порожній кут воріт Трубіна (м'яч зачепив поперечину і полетів за межі поля).

Влучності забракло Бельйо та Фрігану. Ободва класні шанси хорвати змарнували, пробивши поруч зі стійкою воріт української команди.

Молодіжна збірна України втримала необхідний переможний результат. За три дні на команду Ротаня чекає поєдинок із господаркою турніру – командою Румунії.