Євро-2023. Україна у фантастичному матчі б'є Францію. ВІДЕО

Українці здобули путівку на Олімпійські ігри!

Руслан Ротань у чвертьфінальному поєдинку із Францією випустив вперше на турнірі Михайла Мудрика. Тренер української команди поставив свого зіркового гравця на лівий фланг півзахисту, піднявши на місце форварда Криськіва, який витіснив із основи Сікана.

Вже на старті зустрічі французи показали міць своєї атаки. Анатолій Трубін впродовж однієї атаки суперників двічі врятував свою команду після ударів Барколя та Шеркі.

Проте безсилим був український голкіпер на 19 хвилині. Барколя скористався помилкою в захисті номінальних гостей, втік від Вівчаренка і віддав на Шеркі. Атакувальний гравець французів на замасі прибрав захисників і пробив без шансів для Трубіна – 1:0!

Підопічні Ротаня дуже швидко забили, але гол Криськіва арбітр скасував – під час удару Мудрика номінальний форвард гостей перебував у офсайді.

Трубін ще раз врятував свою команду в першому таймі. Гуїрі з близької відстані головою пробивав під поперечку воріт українців – голкіпер Шахтаря показав свою майстерність і врятував.

За повної переваги номінальних господарів Україні потрібен був заряд. Його дав своїм ривком Михайло Мудрик на 31 хвилині. Вінгера Челсі збив Калюлю, який не встиг за ривком українця – пенальті! Одинадцятиметровий впевнено реалізував Судаков – 1:1.

Пропущений м'яч ще більше активізував команду Франції. Міг вивести свою команду вперед Барколя, але м'яч після його удару поцілив у стійку воріт Трубіна.

Під завершення тайму підопічні Ротаня перехопили ініціативу. Здавалося, що головне завдання  заспокоїти гру, але інший план був у Мудрика. Вінгер української команди класним пасом вивів Судакова віч-на-віч із Шевальє, а той, обігравши голкіпера французів відправив м'яч у сітку воріт – 1:2!

Після перерви українці стали краще грати в захисті, сконцентрувавши сили на руйнуванні атак французької команди.

На 81 хвилині підопічні Ріполя забили зусиллями Ваї. Але арбітр після підказки відеоасистента гол французів скасував – офсайд!

Заспокоїв Ротаня і українських вболівальників на 86 хвилині Бондаренко. Назаренко з флангу віддав на капітана українців, а той, обігравши Люкеба, легко перекинув м'яч через Шевальє – 1:3!

Україна втримала фантастичний результат і вийшла в півфінал Євро-2023!