Євро-2023. Україна в бойовому матчі ледь не перемогла Іспанію. ВІДЕО

У матчі зі збірною Іспанії Руслан Ротань вдався до ротації.

Вже на 6 хвилині іспанці могли відкрити рахунок у зустрічі. Очеретько віддав незрозумілий пас на Камельйо, який опинився віч-на-віч із Нещеретом. Український голкіпер врятував свою команду, вигравши "ближній бій" в суперника.

На 20 хвилині Рікельме забив, скориставшись помилкою Нещерета при введенні м'яча, але арбітр зустрічі розібрався в епізоді і гол номінальних господарів скасував. Справа в тому, що Рікельме рукою зачепив руку українського голкіпера, який вводив м'яч – фол.

Ще раз до перерви свою команду довелося рятувати Нещерета. Салюк повторив подвиг Очеретька, подарувавши м'яч Камельйо. Іспанець і вдруге програв свою дуель воротарю Динамо.

Українці не відсиджувалися в захисті і намагалися загрожувати воротам суперника. Успіх прийшов на 43 хвилині. Назаренко прорвався флангом і навісив точно на голову В'юннику0:1!

На жаль, другий тайм розпочався із гола іспанців.

На 49 хвилині простріл Рікельме в флангу перетворився у автогол Желізка. У свого гравця поцілив Сирота – 1:1.

Іспанію такий результат повністю влаштовував. Номінальні господарі заспокоїли гру, яку Руслан Ротань вирішив змінити замінами, випустивши лідерів – Бражка, Судакова, Сікана.

Хід українського тренера спрацював на 80 хвилині. Сирота довгим пасом знайшов у штрафному майданчику іспанців Сікана, якого збив Лео Роман – пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Судаков – 1:2!

Втримати перемогу команді Ротаня, на жаль, не вдалося. На 90 хвилині Родрі класним пасом знайшов у штрафному майданчику Руїса, який на замасі прибрав Сироту і пробив у дальній кут воріт Нещерета – 2:2.