Навмисне вбивство?! Зоря страждає від суддівства і сенсаційно програє Олімпіку. ВІДЕО

Український футбол прогнив донезмоги

Зоря у перенесеному матчі з Олімпіком могла скоротити відстань до другого місця УПЛ, на якому розташувався донецький Шахтар. Підопічні Юрія Калитвинцева декілька днів тому мінімально (1:2) поступилися луганцям у Запоріжжі, тому в формально домашньому матчі донецький клуб сподівався на реванш.

Головною дійовою особою на футбольному полі в Чернігові, де проводили гру, у першому таймі став Микола Балакін. Арбітр, який не так давно був співучасником суперечливого епізоду в півфіналі Кубку України між Агробізнесом та Динамо, двічі шокував Зорю у першому таймі.

Підопічні Скрипника на 23 хвилині забили м’яч. Кичак потягнув удар Кочергіна, потім впорався з добиванням Луньова, але постріл Громова голкіпер Олімпіка відвести не зміг. Здавалося, що ніщо не може скасувати цей гол, але Микола Балакін в дуеті з арбітром ВАР Євгеном Арановським “вгледіли” офсайд у Луньова, який після свого удару впав за спину Кичаку. За якими правилами пояснюватиме “участь в епізоді” атакувального гравця луганців КДК УАФ.

Епізод дивитися з 02:21 на відео на YouTube.

На цьому неприємності для гостей в першій половині зустрічі не закінчилися. На 32 хвилині Каргбо зіткнувся з Васілем, який випередив нападника і вибив м’яч за межі поля. Микола Балакін спочатку дав свисток, зафіксувавши офсайд, але потім побіг дивитися відеоповтор епізоду. На моніторі головний арбітр зустрічі побачив жахливу травму нападника Олімпіка, який у зіткненні з Васілем зламав ногу. Після матчу головний тренер олімпійців Юрій Калитвинцев озвучив діагноз: перелом велико- та малогомілкових кісток. Зараз Каргбо якнайшвидше доправляють до Києва. Завтра на нападника чекає операція. Балакін, надивившись на страшні кадри, показав легіонеру Зорі червону картку.

Після перерви Олімпік вдало скористався кількісною перевагою

На 53 хвилині Бабенко після скидання від Лебеденка пробив з меж штрафного майданчика гостей без шансів для Микити Шевченка – 1:0.

Підопічні Скрипника ніяк не могли прийти до тями і лише самовіддана гра Шевченка, який декілька разів врятував свою команду (чого лише вартує сейв після виходу віч-на-віч з Нкенгом), не призвели до розгрому в ці хвилини.

Добив Зорю на 71 хвилині Тейшера. Легіонер Олімпіка по флангу увійшов у штрафний майданчик луганців, на замасі прибрав Іванісеню і пробив у кут воріт Шевченка – 2:0.

У компенсований до другого тайму час Саядманеш після класної передачі від Юрченка один м’яч відквитав, але на більше гостям просто забракло часу – 2:1.

Зоря поступається і втрачає шанс наблизитися до Шахтаря у турнірній таблиці. Після цієї гри з особливою увагою варто чекати на пояснення суддівських рішень від Комітету арбітрів УАФ.