Його цікавлять виключно бабки© Російський журналіст розніс українського зрадника-заробітчанина

Цим усе сказано.

Відомий російський спортивний журналіст Василь Уткін висловився з приводу українського зрадника Анатолія Тимощука. У своєму Telegram-каналі кореспондент розніс прихвостня росії за його громадську позицію:

ТимощукPhoto by Getty Images

Що стосується Тимощука. Його громадська позиція мені по тугому барабану. Тим більше, що, за моїми уявленнями, у Тимощука просто не може бути ніякої позиції. Його цікавлять тільки і виключно бабки. Це було оціночне судження, а ось вам історія. Як ви пам'ятаєте, Зеніт у восьмому році виграв Кубок УЄФА. І в півфіналі грав з Баварією. Матч-відповідь проходив на Петровському. Ажіотаж був убивчий. Усі хотіли потрапити! А гравці можуть взяти квитки для друзів. Це звичайна практика. І Тимощук запросив для друзів чи то 50, чи то 70 квитків. Брехати не стану, давно було, але головне, що всi очманіли. Це було приблизно як всі інші, разом узяті. Дали. Але клуб проводить контрольну закупівлю. Кожен раз, це нормальний процес для боротьби зі спекуляцією. Квитки ж номерні. Так от квитки, запитані Тимощуком, продавалися спекулянтами. Дещиць просто розжився на халяву. Цей хлопець – виключно про гроші. Ніякої позиції у нього не було і бути не може. Він чисто за наймом

Нагадаємо, КДК УАФ ухвалило рішення позбавити Тимощука тренерської ліцензії рівня Pro, виключити його офіційного реєстру гравців збірних команд УАФ і заборонити будь-яку футбольну діяльність на території України.

Читайте також: "Росіянин" і "фашист" — синоніми навіки. Легенда збірної України морально знищує окупантів

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також