Юрій Максимов привів Кешлю до Кубка

Українським видався цьогорічний фінал Кубка Азербайджану. У вирішальному поєдинку між собою грали Габала, яку тренує Роман Григорчук та Кешля Юрія Максимова. Очевидним фаворитом пари до початку матчу вважалась масе команда екс-тренера Чорноморця.

Але за іронією долі саме підопічним Максимова вдолась забити єдиний гол у дуже в’язкому фінальному матчі, де команди швидше бажали не ризикувати і вичікували помилки суперника, ніж самі вдавались до сміливих дій. Кешля здобула свій перший національний кубок. До цього на її рахунку було три програні фінали. А от для Романа Григорчука цей матч став останнім на чолі Габали.

На відміну від Григорчука у Максимова було значно більше приводів для радощів, а у післяматчевому коментарі тренер відзначив, що фарт був на боці його команди:

Ми знали сильні сторони нашого суперника. Це команда, яка активно використовує простір. Відходить назад і ловить суперника в пастку. Його ми їм не надали. Вони більш зіграні, чого не скажеш про нашу команду. До того ж, лава запасних в нас скромніша.

Хоч вони й змінили схему перед матчем, але ми накрили її. Десь ще й везіння було з нами. У футболі без цього ніяк. Могли як перемогти, так і програти. Що буде далі – подивимось, життя покаже. Заур Ахундов хотів, щоб я залишився. Я не проти. Якщо йдем у єврокубки, то потрібне підсилення.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також