З дебютним голом новачка! Динамо у бойовому матчі обіграло Ворсклу. ВІДЕО

Динамівці зійшлися з полтавчанами.

Сьогодні, 18 вересня, київське Динамо провело перенесений матч 4-го туру УПЛ з полтавською Ворсклою. Зазначимо, що у цій зустрічі дебютував новачок біло-синіх Едуардо Герреро, також вперше у стартовому складі вийшов Браян Себальйос.

Команди активно увійшли у гру. Перший перспективний момент був за Ворсклою. На 5-й хвилині після навісу з правого флангу, Кане пробив головою — м'яч пролетів біля стійки.

Не можна сказати, що уболівальники побачили дуже яскравий футбол у першій половині першого тайму. Натомість, на полі було багато фолів та боротьби.

На 21-й хвилині забивати міг Брагару, утім, динамівцю не вистачило точності. Один літній новачок не відкрив рахунок, а зробив це інший. На 34-й хвилині Себальйос, скориставшись подачею з кутового від Шапаренка, переправив м’яч у сітку воріт головою — 1:0! Це дебютний гол для колумбійця за Динамо.

Дуже швидко кияни подвоїли свою перевагу. Караваєв відпасував на Шапаренка, після пострілу Миколи м'яч знову потрапив до Олександра, і той майстерно вразив володіння Ісенка з гострого кута — 2:0!

Наприкінці першого тайму полтавчани створили небезпеку біля воріт Бущана, однак, захист киян нейтралізовував усю небезпеку.

Тож, перший перший тайм завершився на користь Динамо — 2:0!

Друга половина зустрічі стартувала також динамічно. Неприємна ситуація для киян склалася на 57-й хвилині, коли через пошкодження замінений був лідер команди Бражко. Пізніше дуже моторошний епізод відбувся за участі Себальйоса — колумбієць, зіштовхнувшись головами з суперником, знепритомнів. На щастя, Браян прийшов до тями і також був замінений.

На 82-й хвилині відіграли один м'яч. Ворскла розіграла гарну комбінацію, під час якої Нестеренко подав у штрафну, де Ієде головою переправив м'яч у сітку воріт Динамо — 2:1!

У компенсований час Піхальонок поставив крапку у поєдинку. Скориставшись помилкою Ісенка, півзахисник пробив майже з центра поля — 3:1!

У підсумку, 3:1 — Динамо здобуває переконливу перемогу над Ворсклою.