З дублем Бражка! Динамо здолало європейський клуб. ВІДЕО

Кияни зійшлися з поляками.

В рамках тренувальних зборів в Австрії Динамо зіграло контрольний поєдинок з Вєчистою, яка вийшла в Екстраклясу. Команди зіграли чотири тайми по 30 хвилин.

Активно розпочався поєдинок. На 30-й хвилині підопічні Костюка відкрили рахунок. Пономаренко обійшов польового гравця суперника, а потім воротаря, і переправив м'яч у сітку воріт — 1:0.

На 52-й хвилині Динамо пропустило. Після подачі Піазона до штрафного майданчика Файєртаг виграв боротьбу на другому поверсі та точним ударом головою відновив рівновагу в рахунку — 1:1.

На 78-й хвилині Крістенсен завдав удару з гострого кута, а Ольховий не зумів впоратися з м'ячем, пропустивши його між руками у ближній кут. Помилка голкіпера коштувала киянам другого пропущеного м'яча — 1:2.

На 96-й хвилині Бражко реалізував пенальті низом по центру — 2:2.

На 106-й хвилині Бражко оформив дубль, повернувши лідерство киянам. Володимир замкнув передачу з кутового — 3:2.

На 111-й хвилині Волошин виконав гострий простріл у штрафний майданчик, а Герреро ударом в один дотик без шансів для воротаря відправив м'яч у сітку — 4:2.

Тож з рахунком 4:2 Динамо здолало Вєчисту.

Читайте також: Відступати не збираються! У Ромі змінили тактику щодо Довбика

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також