З інтригою наприкінці матчу. Дніпро-1 з дублем Довбика перемагає чемпіона Вірменії. ВІДЕО

Дніпро-1 продовжує свою підготовку до другої частини сезону. Черговим суперником українського колективу став чинний чемпіон Вірменії Пюнік.

Олександр Кучер на цей поєдинок випустив такий стартовий склад:

У першій половині зустрічі команди створили обмаль моментів – лише 2. У середині тайму єреванський клуб міг виходити уперед! Дезіре вибіг віч-на-віч з Юрчуком, але нападник не зміг переграти голкіпера Дніпра-1.

Натомість, дніпряни свою єдину нагоду в першому таймі реалізували на сто відсотків. На 34-й хвилині гравці української команди перехопили м'яч, розігнали швидку контратаку і Рубчинський чудовою розкішною передачею між кількох гравців Пюніка вивів на побачення Довбика. Форвард обробив передачу і з правої пробив у дальній кут – 1:0.

По перерві лідер УПЛ був близький, щоби подвоїти перевагу. Після навісу з кутового від Піхальонку гравець вірменського клубу ледь не забив у власні ворота – м'яч від голови футболіста влучив у поперечку і вилетів за межі поля.

Та на 62-й хвилині дніпряни таки забили. Танчик отримав пас на правому фланзі пройшов ближче до штрафного майданчика і сильно прострілив до воротарської зони, голкіпер Пюніка не дуже вдало відбив перед собою прямо на гравця Дніпра-1 Назаренка, який прийняв м'яч і другим дотиком відправив його у сітку воріт – 2:0.

Пюнік не збирався так просто здаватися і вніс інтригу на 79-й хвилині. Гості підловили дніпрян на помилці, перехопили м'яч поблизу воріт Дніпра-1 і забили – 2:1.

На 87-й хвилині Дніпро-1 поставив крапку у зустрічі. Гравці українського колективу розіграли гарну комбінацію: Танчик подав на дальню стійку на Піхальонка, той у дотик скинув під удар Довбику. який в одне торкання прошив воротаря номінальних гостей – 3:1

Більше небезпечних моментів у зустрічі не було. Тож Дніпро-1 доволі впевнено, але не без нервів, перемагає чинного чемпіона Вірменії.