З лету під поперечку! Українець відзначився дублем у Бундеслізі. ВІДЕО

Українець знову забиває в Німеччині.

Данило Кревсун, який виступає за Боруссію Дортмунд U-19, оформив дубль у матчі західної конференції Бундесліги. Команда українця 21 жовтня в гостях зустрічалася з однолітками з Бохума і перемогла 3:1. 18-річний український півзахисник вже на 4 хвилині вивів свою команду вперед. Після швидкого розіграшу штрафного пішла м'яка подача і Данило Кревсун дотиком головою відправив м'яч у дальній від себе кут воріт.

На цьому футболіст не зупинився. Вже при рахунку 2:1 на користь Боруссії Кревсун зробив ще одну результативну дію. Українець на початку другого тайму опинився один перед воротами і класно спіймав м'яч з лету на праву ногу. Удар вийшов без шансів для голкіпера прямо під поперечку.

Таким чином матч завершився перемогою Боруссії Дортмунд із рахунком 3:1 на виїзді проти команди Бохум, а дубль Кревсуна допоміг команді набрати чергові 3 очки. Дортмундці наразі лідер у турнірній таблиці і після 8 турів мають 8 перемог.