З передасистом Зінченка! Арсенал останнім ударом вириває перемогу в матчі АПЛ. ВІДЕО

Лондонський Арсенал здобув ще одну шалену перемогу в АПЛ, забивши переможний м'яч на заключних секундах зустрічі!

Каноніри у 15-му турі чемпіонату Англії на виїзді здолали Лутон з рахунком 4:3! Четвертий м'яч підопічні Артети забили останнім ударом у заключній атаці на 96-й хвилині 23-й секунді (арбітр додав 6 хвилин). І тут не обійшлося без Олександра Зінченка, який відзначився передасистом.

Українець на лівому фланзі відпасував назад на Едегора, той в дотик навісив до штрафного майданчика і Деклан Райс, який виграв повітря у захисника, ударом головою відправив м'яч у кут воріт.

Після цієї перемоги Арсенал має 36 очок і продовжує очолювати турнірну таблицю в чемпіонаті Англії.