З пригодами. Динамо завдяки дублю Циганкова перемагає Інгулець. ВІДЕО

Динамо після нульового фіаско в грі з Колосом зіграло перенесенний поєдинок першого туру УПЛ з Інгульцем.

Мірча Луческу вдався одразу до 7 змін у стартовому складі в порівнняні з матчем з ковалівцями. Румунський спеціаліст зі старту випустив Нещерета, Кенджору, Сироту, Дубінчака, Андрієвського, Лонвейка і Ваната замість Бущана, Караваєва, Попопва, Вівчаренка, Сидорчука, Кабаєва і Бєсєдіна.

Кияни прогнозовано заволоділи ініціативою з перших хвилин зустрічі, але саме номінальні господарі створили перший небезпечний момент. Кухарук після передачі з флангу вийшов віч-на-віч з Нещеретом, але з близької відстані переграти голкіпера Динамо гравець Інгульця не зумів.

Не обійшлося вже у першому таймі без запитань до арбітрині зустрічі Катерини Монзуль. На 28 хвилині Олександр Козак, маючи в пасиві жовту картку, грубо на фланзі збив Владислава Дубінчака. Гра в ногу не стала аргументом для Монзуль, щоби показати футболісту команди з Петрового другу жовту.

Проте за 2 хвилини вже у гравців Інгульця були претензії до представниці футбольної Феміди. Коробенко в підкаті вибив м'яч з-під ніг Буяльського, але з ігровим снарядом гравець "господарів" зачепив і ногу лідера киян – пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Циганков – 0:1!

Динамівцям гол додав впевненості, яку вдалося конвертувати у ще один забитий м'яч у компенсований до першого тайму час. Лонвейк скинув на вривання Дубінчаку, який, опинившись перед Паламарчуком, перекинув голкіпера Інгульця і віддав м'яч на порожні ворота під удар Циганкову – 0:2.

Другий тайм розпочався з нагоди Буяльського. Півзахисник киян спробував вишукано реалізувати контратаку киян, але намагання перекинути Паламарчука виявилося невдалим – повз ворота.

Інгулець відповів потужно. Підопічні Бартуловича на 62 хвилині класно розіграли контратаку – Запорожець пасом розрізав захист киян, а Сітало переправив м'яч повз Нещерета у ворота Динамо – 1:2!

Міг голом відсвяткувати повернення після травми в гру Владислав Кулач. Ексфорвард Ворскли змінив Ваната по ходу другого тайму і отримав свій шанс у грі. Шепелєв віддав на нападника, який з меж штрафного майданчика пробив поруч зі стійкою воріт Паламарчука.

Динамо більше не дало Інгульцю шансів на позитивний для команди з Петрового результат. Мінімальна перемога киян у формально гостьовому матчі.