З шаленим голом Зеєдорфа! Команди Шевченка та Зінченка розписали результативну нічию. ВІДЕО

На Стемфорд Бридж відбувся зірковий поєдинок на підтримку України "Game4Ukraine". У цьому матчі зустрічалися команди Андрія Шевченка (синя команда) та Олександра Зінченка (жовта команда).

Гостріше зустріч розпочала саме команда Зінченка. Сам українець міг навіть забивати на 11-й хвилині. Зінченко вийшов віч-на-віч із Петром Чехом, але переграти ексголкіпера Челсі та Арсенала він не зумів.

На цей момент синя команда відповіла моментом Шевченка. Володар Золотого м’яча 2004-го року прийняв м’яч на груди і з розвороту сильно пробив у ближню дев’ятку, але Єнс Леманн здійснив сейв.

На 32-й хвилині м’яч таки залетів у ворота Петра Чеха. Джек Вілшир (команда Зінченка) вийшов на побачення із чеським голкіпером, перекинув його і пробив у порожні ворота. Але цей гол скасували через положення поза грою, якого (як було помітно на повторі) і близько не було. Проте на матчі був відсутній VAR, тож рішення головного арбітра залишилося в силі і команди продовжили грати з рахунком 0:0.

Команда Шевченка відповіла моментом Джермейна Дефо, який, намагаючись перекинути Леманна, відправив м’яч вище воріт.

Та на 38-й хвилині команда Олександра Зінченка таки повела у рахунку. Марк Нобл прийняв м’яч біля воротарського майданчика, поклав на газон Чеха і пробив уже в порожній кут – 1:0 на користь жовтих.

Команда Шевченка дуже швидко зрівняла рахунок. На 42-й хвилині Зеєдорф розвернув суперника і з лівої з-за меж штрафного майданчика вколотив м’яч у дальній верхній кут воріт – 1:1.

Наприкінці першого тайму Піке міг взагалі виводити команду Шевченка уперед, але з меж штрафної зони влучив у стійку.

У другому таймі команда Зінченка знову вийшла вперед. Жовті розігнали швидку контратаку, Вілшир скинув на Даріо Срну і ексгравець Шахтаря другим дотиком прошив Діда – 2:1 на користь команди Зінченка.

Міг зрівняти рахунок у матчі Михайло Мудрик, але м’яч після дальнього удару українця влучив у поперечку.

На 78-й хвилині рахунок став 2:2. Вільям Галлас замкнув передачу від партнера по команді, відправивши м’яч з декількох метрів у сітку воріт.

Більше голів жодна з команд не забила. Тож, матч між командами Шевченка та Зінченка завершився унічию 2:2.