За крок до щастя! Збірна України не змогла пробити Італію і вийти напряму на Євро. ВІДЕО

Збірна України у Леверкузені на БайАрені приймала Італію.

У цій зустрічі вирішувалася доля прямої путівки на Євро-2024. Для цього синьо-жовтим потрібно було лише перемагати, у той же час Скуадра Адзурру влаштовувала і нічия.

Перший удар в поєдинку завдали саме українці. Циганков пробив з дальньої відстані, але Доннарумма впевнено забрав м'яч до рук.

Уже на 7-й хвилині італійці були дуже близькі, щоби повести у рахунку. К'єза отримав передачу в штрафному майданчику України і сильно пробив у дотик – м'яч пролетів над поперечкою.

Збірна України на цю нагоду відповіла небезпечним ударом низом з-за меж штрафного майданчика від Судакова, однак Даннарума у падінні відбив.

На 16-й хвилині свої навички продемонстрував і Трубін. Голкіпер Бенфіка парирував потужний постріл з дальньої відстані у кут воріт від Барелли.

На 29-й гості змарнували супернагоду. Фраттезі вийшов віч-на-віч із Трубіним і сильно пробив – воротар збірної України був на висоті і відбив.

Загалом, збірна Італії діяла гостріше в атаці, але пробити захист і Трубіна їм не вдалося. Команди пішли на перерву за рахунку 0:0.

На старті другого тайму картина гри майже не змінилася – італійці продовжили тиснути на ворота збірної України і мали моменти. Небезпечно з-за меж штрафної зони у дальній кут крути К'єза, на щастя для збірної України м'яч пройшов поруч зі стійкою.

На 65-й хвилині гості припустилися помилки у обороні, яка ледь не обернулася голом. Після вкидання з ауту від Коноплі захисник збірної Італії пропустили м'яч на дальню стійку, де був ніким не прикритий Мудрик, і вінгер Челсі сильно пробивав з гострого кута – сейв Доннарумми.

На 80-й хвилині Сергій Ребров вдався до замін – замість Циганкова та Степаненка з'явилися Зубков і Піхальонок. Згодом вийшли Тимчик, Сікан та Малиновський, але забити збірній Україні не вдалося.

Уже в компенсований час стався дуже неоднозначний епізод. Крістанте у власному штрафному майданчику зачепив ногу Мудрика, після чого вінгер упав. Головний арбітр пенальті не призначив і рефері на VAR не покликав передивитися повтор епізоду.

Поєдинок так і завершився з рахунком 0:0.

Тож, збірна Італії з другого місця групи C відправляється напряму на Євро-2024, а на Україну тепер чекатимуть матчі плей-оф Ліги націй за вихід на чемпіонат Європи.