За всю Україну! Динамо у суперматчі долає Фенербахче – 2:1! ВІДЕО

Київський клуб здійснив мініподвиг!

Мірча Луческу не здивував Жорже Жезуша змінами у стартовому складі. На поєдинок у Стамбулі з Фенербахче тренер Динамо випустив ту ж одинадцятку гравців, яка починала матч у Лодзі:

Господарі з перших хвилин показали свій намір перемогти у цій зустрічі. Вже після першого ж стандарту та серії рикошетів міг забивати Россі, але з меж штрафного майданчика поцілив повз дальній кут воріт Бущана.

Наступний вибух небезпеки від турків припав на середину першого тайму, коли упродовж декількох хвилин стамбульці могли двічі забивати. Спочатку Кахведжі зі штрафного перевірив на міціність стійку воріт Динамо, а за декілька хвилин Кінг змарнував вихід віч-на-віч з Бущаном, який ще й добивання від Валенсії потягнув.

Українці могли відповісти голом на 31 хвилині, але Циганков після виходу віч-на-віч Байиндиром банально відпустив м'яч і не завдав удару.

Ще до перерви Мірча Луческу вніс корективи у гру, змінивши Вербича на молодого Ваната.

Другий тайм розпочався з серії небезпечних атак Фенербахче.

Еннер Валенсія на старті другої половини гри своїм ударом змусив похвилюватися динамівців та їхніх уболівальників – поруч зі стійкою.

Майже одразу супершанс змарнував Джошуа Кінг, який не встиг прокинути м'яч повз Бущана.

На 53 хвилині Ісмаїл Юксек не за правилами зупинив прорив Віталія Буяльского в центрі поля і отримав за це другу жовту картку від італійського рефері Массіміліано Іратті – вилучення.

Кількісну перевагу кияни втілили в гол на 57 хвилині. Циганков знайшов пасом у штрафному майданчику господарів Кенджору, поляк обіграв один в один опонента і відпасував під удар Буяльському – 0:1!!!

На 68 хвилині українська команда сама собі створила неприємності. Попов у власному штрафному майданчику зачепив Валенсію і арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Сам постраждалий взявся виконувати пенальті, але Георгій Бущан ногою відбив м'яч!

Рятувати Динамо Бущану довелося і після удару Салаї. М'яч летів у дев'ятку воріт киян, проте голкіпер збірної України у класному стрибку перевів ігровий снаряд на кутовий.

Врятувалися господарі на 89 хвилині. Салаї після подачі з кутового скористався помилкою Бущана і переправив м'яч у порожні ворота Динамо – 1:1.

У першому екстратаймі міг вивести свою команду вперед Володимир Шепелєв. Український півзахисник з меж штрафного майданчика Фенербахче влучив у стійку воріт господарів.

Ще раз каркас воріт врятував турків після удару Забарного, який класно відгукнувся на навіс партнера з флангу.

Зробили результат у другому екстратаймі гравці, яких Луческу випустив на заміну. На 115 хвилині Вівчаренко прострілив на дальню стійку воріт господарів, де ніким не прикритий Олександр Караваєв не залишив шансів Байиндиру – 1:2!

Салаї на останній хвилині матчу цілив у дев'ятку воріт Бущана, але цього разу український голкіпер врятував свою команду!

Динамо проходить Фенербахче на шляху до Ліги чемпіонів!