За всю Україну! Динамо забило 6 м'ячів друзям росіян у матчі кваліфікації ЛЧ. ВІДЕО

Динамо розпочало свій шлях у єврокубках.

Кияни у першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів грали з сербським Партизаном.

Уже на 4-й хвилині підопічні Олександра Шовковського могли виходити вперед. Кабаєв прибрав хитнув захисника у штрафному майданчику суперника і завдав удар у ближній кут – голкіпер парирував. Першим на добиванні опинився Ярмоленко, який з декількох метрів пробив через себе, але м'яч пройшов над поперечкою.

Другу небезпечну нагоду динамівці мали на 18-й хвилині. Тоді після чудвої комбінації Буяльський завдав удару майже з лінії штрафного майданчика, але м'яч полетів не сильно і голкіпер зумів забрати його до рук.

А потім стався дуже неприємний епізод. Партизан вийшов уперед у рахунку. Караваєв намагався технічно зіграти у своїй штрафній зоні, але його обікрав Калюлю і захисник Динамо випадково вдарив свого суперника по нозі. Арбітр після перегляду VAR призначив пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Салданья, який ударом у стилі Паненки переграв Бущана – 0:1.

Після пропущеного м'яча гравці Динамо ще більше посилили тиск на ворота Партизана. На 35-й хвилині Ярмоленко технічно розібрався із захисниками поблизу воріт сербів і викотив під удар Кабаєва, який, на жаль, пробив точно у голкіпера.

На 40-й хвилині Динамо таки зрівняло рахунок. Кабаєв прорвався по лівому флангу і віддав у центр під удар на Шапаренка, який в дотик вколотив м'яч у верхній кут воріт – 1:1.

А ще за декілька хвилин кияни вийшли вперед у рахунку. Біло-сині запресингували суперника в його воротарському майданчику і захисник невдало вибив м'яч прямо на Бражка і півзахисник Динамо в дотик вгатив у дальній кут – 2:1.

Ще перед перервою динамівці зуміли забити втретє! Караваєв отримав передачу в штрафній зоні суперника і сильно пробив у дальній кут – м'яч рикошетом від захисника залетів у сітку воріт – 3:1.

У другій половині зустрічі Динамо продовжило свою домінацію. Кабаєв протягнув м'яч з центра поля і з-за меж штрафного майданчика  пробив точно під стійку – 4:1.

Однак, на 66-й хвилині гравці Партизана зуміли відквивати один гол. Ібрагім отримав м'яч після рикошету від гравця Динамо і прострілив до воротарського майданчика на Салданью, який заштовхав "шкіряного" у сітку воріт – 4:2.

Після цього гравці Динамо заспокоїлися, взяли м'яч під контроль і на 83-й хвилині забили ще раз. Бражко розрядив потужну гармату зі штрафного, голкіпер паририрував, але першим на підбиранні опинився Волоишн, який викотив на Попова і захисник Динамо відправив м'яч у сітку воріт – 5:2.

А вже у компенсований час Динамо поставило масну крапку. Піхальонок отримав передачу в штрафному майданчику суперників і покотив м'яч точно у кут воріт – 6:2.

Більше голів у зустрічі не було. Київське Динамо перемагає Партизан з рахунком 6:2 і до матчі-відповіді підходить із солідним гандікапом.