За всю Україну! Зоря завдяки шедевральному голу перемагає ЦСКА. ВІДЕО

Команду Віктора Скрипника нарешті прорвало.

Склалося враження, що у першому таймі поєдинку ЦСКА Софія – Зоря луганцям протистояв не болгарський клуб, а Барселона.

Український колектив міг пропустити вже на 6 хвилині, коли Вілдсхут вийшов віч-на-віч з голкіпером Зорі Мацапурою. Воротар луганців врятував свою команду.

Рятувати Мацапурі до перерви довелося ще раз – в епізоді з ударом Кайседо. Потужний постріл нападника господарів прийшовся у ближній кут воріт команди Скрипника – Мацапура відбив.

В атаці гості продемонстрували за перший тайм аж НІЧОГО! Катастрофічні 45 хвилин, на щастя, завершилися з рахунком 0:0.

Після перерви Зоря показала себе зовсім іншою.

Підопічні Скрипника із завзяттям почали намагатися комбінувати на чужій половині поля і загрожувати воротам суперника своїми ударами.

На 64 хвилині Шахаб заробив і сам же виконав дуже небезпечний штрафний. Голкіпер ЦСКА Бусатту потягнув м'яч після удару іранця, але це була нетривала радість для господарів.

Вже за хвилину Сайядманеш увірвався у штрафний майданчик софійців і обвідним ударом поцілив точно у дальній кут воріт бразильского воротаря – 0:1!

Гол української команди зарядив її на боротьбу. Характер гравцям гостей довелося демонструвати наприкинці зустрічі.

Футболісти ЦСКА спробували влаштувати навалу і ледь не зрівняли рахунок. Мацапура разом із захисниками відбив серію подач від господарів, які чергували навіси з апеляціями до арбітра. В одному з епізодів м'яч відлетів у руку Фаворову, а рефері цей заборонений дотик проігнорував.

Підвів ЦСКА у компенсований до другого тайму час Тібо Вьйон. Француз ззаду стрибнув у ноги Артему Громову – червона картка!

Зоря вистояла! Українська команда нарешті перемагає в євротурнірі.