За всю Україну! Зоря у Греції розбиває АЕК у Лізі Європи. ВІДЕО

Луганський клуб потішив всю країну.

Після розгромної поразки вдома від АЕКа з рахунком 1:4 Віктор Скрипник провів роботу над помилками Зорі. У Греції українська команда з перших хвилин зробила акцент на грамотній грі в обороні та контратаках.

За весь перший тайм господарі не стоврили біля воріт Микити Шевченка жодної небезпечної нагоди. Гості ж мали непоганий момент під завісу тайму, коли Циганікс розхитав опонента у штрафному майданчику АЕКа і пробив – м’яч пролетів над дев’яткою воріт Атанасіадіса.

Другий тайм команди розпочали вибухово. Започаткував драйв другої половини Юрченко, який наважився на удар злету з лінії штрафного майданчика суперника – м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт АЕКа.

Такий сигнал від команди Скрипника змусив клуб з Атен активізуватися, але переборщив Євген Шахов. Півзахисник збірної України підвів АЕК, отримавши другу жовту картку у матчі за удар суперника ліктем – вилучення.

Господарі в меншості пішли в атаку і створили небезпечний момент. Танкович наважився на удар, який не без труднощів відбив Шевченко.

Подарунки від грецької команди не завершилися вилученням Шахова. На 61 хвилині подачу з флангу від Циганікса Атанасіадіс перетворив на скидку для Громова, якому треба було влучити вже у порожні ворота суперника – 0:1!

Греки так само неочікувано могли відігратися. М’яч зрізався у Сварнаса і за дивовижною траєкторією полетів точно у хрестовину воріт Зорі.

Додав впевненості українській команді на 75 хвилині Кабаєв. Атакувальний гравець луганців класним ударом злівої пробив точно під стійку воріт господарів – без шансів для Атанасіадіса – 0:2.

Фото ФК Зоря Луганськ

За десять хвилин добив АЕК Юрченко. Галанопулос збив у власному штрафному майданчику Луньова, а ексгравець Баєра з одинадцятиметрової позначки переграв голкіпера греків – 0:3!

Зоря здобуває необхідну для України перемогу! Луганці ще мають теоретичні шанси на вихід із групи.