За Януковича такого не було© Президент клубу Першої ліги зробив гучну заяву

Власник клубу Гірник-Спорт жорстко розкритикував футбольну владу України

Президент Гірник-Спорта Петро Каплун продовжує свої розбірки з Українською асоціацією футболу щодо можливих порушень регламенту з боку Дніпра-1 в кубковому матчі проти команди з Горішніх Плавнів.

КДК парить нам це рішення по матчу з Дніпром-1, а УАФ спокійно собі за цим спостерігає, Апеляційний комітет, Палата з вирішення спорів перетворилися в каральні органи. Їх істина не цікавить, їх цікавлять гроші: покарати, покарати! Не підказати, а покарати!

Футбол в руїнах лежить, рівень впав. А ми кричимо: “Ура! Наша збірна стала чемпіоном світу U-20”. Ми вже пишаємося тим, що збірна вийшла на Євро, інші країни регулярно беруть участь в цих змаганнях. А для нас це радість, для такої футбольної країни.

Керівництво каже, що у нас розквіт футболу. Де він? Де аматорський футбол, де дитячий? На якому рівні перебуває професійний футбол? Як ми виступаємо в єврокубках – ось це показник нашого футболу, – підкреслює Каплун

Також Петро Каплун впевнений, що поточне футбольне керівництво країни більш непрофесійне, ніж були їхні попередники.

Такого непрофесійного керівництва я ще не бачив. І розповідають, що за Януковича було таке… Не було такого за Януковича, ніхто не втручався в цей процес. Були компетентні і КДК, і апеляційний комітет, і всі комітети. А зараз свої люди там розпихані

Читайте також: Захисник відбив вирішальний пенальті після вилучення голкіпера. Неймовірне ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також