За Євро треба ще поборотися. Збірна України U-21 програє у матчі з п'ятьма голами. ВІДЕО

Збірна України U-21 у першому поєдинку плей-оф кваліфікації до Євро-2023 в Жиліні грала з Словаччиною.

У стартовому складі Руслан Ротань випустив Анатолія Трубіна, якого Олександр Петраков відпустив у молодіжну команди після зустрічі з Шотландією.

На 9-й хвилині матчу головний арбітр призначив пенальті у ворота збірної України. Арсеній Батагов у власному штрафному майданчику збив суперника. Виконувати одинадцятиметровий взявся Томаш Суслов, але переграти з позначки Анатолія Трубіна він зумів. Український голкіпер вгадав напрямок польоту м’яча і парирував удар. Проте першим на добиванні був той же Суслов, який з другої спроби таки забив – 1:0.

Та раділи господарі поля недовго. Уже на 17-й хвилині підопічні Руслана Ротаня відігралися. Георгій Судаков сильно пробив зі штрафного, голкіпер збірної Словаччини Любомір Белко відбив перед собою. Першим на добиванні опинився Богдан В’юнник, який в дотик переправив м’яч у сітку воріт – 1:1.

Після забитого м’яча українці почали діяти гостріше попереду і могли виходити вперед у середині першого тайму. Дмитро Криськів у штрафному майданчику суперника обіграв захисника і пробивав у протихід голкіпера. Проте воротар словаків врятував свою команду.

До перерви жодна з команд так і не створила гольової нагоди, задовольняючись дальніми ударами, які не принесли результат.

Старт другого тайму вийшов дуже динамічний. Одразу по перерві Словаччина вийшла уперед. Давід Стрелец виграв боротьбу корпусом у Олександра Сироти, потім накрутив у штрафному майданчику Батагова і прошив Трубіна – 2:1.

Українці відігралися ще швидше, ніж у першому таймі. Артем Бондаренко протягнув м’яч у штрафному майданчику словаків і прострілив до воротарського майданчика, де був Дмитро Криськів, який в дотик з декількох метрів не схибив уже в практично порожні ворота – 2:2.

Утім, на 53-й хвилині матчу Стрелец знову вивів свою команду вперед. Нападник обіграв Батагова (Сирота не підстрахував), увійшов до штрафної зони збірної України і точно пробив під самісіньку стійку – 3:2.

Українські футболісти намагалися вкотре у цій зустрічі відігратися, але не виходило. На 81-й хвилині Данило Сікан, який вийшов на заміну, з меж воротарської зони завдавав удару, але пробив поруч зі стійкою.

Тож збірна України у першому поєдинку плей-оф кваліфікації до Євро-2023 поступається Словаччині з рахунком 2:3. Тепер усе вирішиться у матчі-відповіді, який відбудеться 27-го вересня у польському місті Бельсько-Бяла на Муніципальному стадіоні.