Забили на 100-й і 101-й хвилинах! Челсі Мудрика робить МЕГАкамбек у матчі з МЮ. ВІДЕО

Челсі і Манчестер Юнайтед видали супертрилер у матчі 31-го туру АПЛ.

Лондонці повели уже на 4-й хвилині, коли Галлахер ударом із меж штрафного майданчика прошив Онана – 1:0.

На 19-й хвилині підопічні Почеттіно подвоїли перевагу. Палмер впевнено реалізував пенальті – 2:0. До слова, заробити одинадцятиметровий, зокрема, допоміг і Мудрик. Саме українець віддавав передачу на Кукурелью, якого у штрафному майданчику збив Антоні.

Потім футболісти МЮ зуміли перевернути гри, забивши три м'ячі. Спочатку, на 34-й хвилині Кайседо обрізався при передачі і вивів віч-на-віч із голкіпером Гарначо, який впевнено переграв Петровича – 2:1. А потім Фернандеш після навісу з флангу головою пробив точно у кут – 2:2.

Уже в другому таймі манкуніанці вийшли уперед. Антоні виконав подачу до штрафної зони, Петрович помилився на виході і Гарначо переправив м'яч у сітку воріт – 2:3.

Здавалося, що матч йде до перемоги МЮ, але потім Челсі видав мегакамбек, забивши двічі за дві хвилини. На 97-й хвилині арбітр призначив пенальті і ворота Манчестер Юнайтед – Дало сфолив у власному штрафному майданчику проти Мадуеке. Рефері VAR підтвердили правильність рішення головного судді.  І на 100-й хвилині Палмер з позначки переграв Онана, розвівши м'яч і голкіпера по різних кутах – 3:3.

А вже на 101-й хвилині Палмер вирвав перемогу для Челсі. Півзахисник отримав передачу з кутового і з меж штрафного майданчика пробив по воротах, м'яч рикошетом від Мактомінея залетів у сітку  – 4:3.