Забили на 17-й секунді! Аутсайдер Ла Ліги шокував Барселону. ВІДЕО

Барселона не змогла здолати аутсайдера Ла Ліги, який лише цього сезону піднявся у чемпіонат Іспанії.

Каталонці у 9-му турі Примери на виїзді зіграли 2:2 з Гранадою. Господарі поля повели у рахунку вже на 17-й секунді зустрічі! Гравці Гранади перехопили перехопили м'яч на половині поля Барселони у дві передачі вивели на удар Сарагосу, який сильним ударом прошив Тер Стегена – 1:0.

На 29-й хвилині усе той же Сарагоса у штрафній зоні каталонців накрутив Кунде і технічно пробив у верхній кут – 2:0.

Підопічні Чаві відквитали один м'яч ще у компенсований до першого тайму час. Фелікс викотив на порожні ворота Ямалу і той не схибив. Тим самим іспанець став наймолодшим гравцем в історії Ла Ліги, який відзначався голом (16 років та 87 днів), повідомляє Opta.

А на 85-й хвилині Барселона таки зуміли вирвати нічию. Бальде прострілив до воротарської зони, куди вбігав Роберто і той у дотик переграв голкіпера – 2:2.

Тож, Барселона втрачає очки у матчі з передостанньою командою чемпіонату Іспанії.