Захисник отримав червону! Динамо у меншості втратило перемогу з Металістом 1925. ВІДЕО

Металіст 1925 у заключному турі чемпіонату України зміг неприємно здивувати Динамо.

Кияни повели у рахунку вже на 20-й хвилині зустрічі. Нападник Динамо Ерік Рамірес впевнено реалізував пенальті – 0:1.

Та радість підопічних Олександра Шовковського, який тимчасово є виконувачем обов'язків головного тренера, була недовгою. На 32-й хвилині головний арбітр матчу Максим Козиряцький вилучив центрального захисника Динамо Максима Дячука. Оборонець сфолив поблизу власного штрафного майданчика проти Владислава Островського, який тікав на побачення з Бущаном, і рефері без вагань одразу показав червону картку (за фол останньої надії).

А на 38-й хвилині Металіст 1925 зрівняв рахунок. Після скидання від Островського Артем Габелок із-за меж штрафної зони сильно пробив у кут воріт Бущана – голкіпер Динамо не зумів дотягнутися до м'яча – 1:1.

Одразу після пропущеного м'яча тренерський штаб Динамо вдався до заміни – замість Кабаєва у центр захисту вийшов Антон Боль.

У другому таймі чудову нагоду забити змарнував Островський, який після чіткої комбінації гравців Металіст 1925, стріляв з меж штрафного майданчика, але примудрився відправити м’яч значно вище воріт.

Більше гострих нагод, щоби забити жодна з команд не змогли створити. Тож, Металіст 1925 набирає 32 очки і зберігає прописку в УПЛ. Динамо фінішує четвертим і відправляється у Лігу конференцій.